Zadzwoń: +48 503 555 598       Email: info@createch.pl

Monitoring.

Dbamy o bezpieczeństwo

Instalacje monitoringu

Świadczymy usługi w zakresie instalacji oraz serwisu monitoringu. Oferujemy najnowsze technologie dobrane zgodnie z finansowymi warunkami klienta. W naszej ofercie posiadamy instalacje kamer analogowych oraz IP. Wszystko opieramy na doświadczeniu, które zdołaliśmy uzyskać na przestrzeni lat.

Celem instalacji monitoringu jest zapewnienie pełnej ochrony oraz bezpieczeństwa mienia. Z naszymi instalacjami poczujesz pełne bezpieczeństwo oraz spokój. Wychodzimy naprzeciw najnowszym rozwiązaniom, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić 100% zadowolenia każdego klienta.

Zapewniamy

  • Kompleksową instalację
  • Zdalny podgląd monitoringu
  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Gwarancję jakości
  • Wsparcie techniczne
  • Sprzęt dopasowany do potrzeb klienta

Gwarancja jakości

Współczesne rozwiązania pozwalają zapewnić wysokie bezpieczeństwo zabudowań. Wychodząc naprzeciw klientom zapewniamy instalacje alarmowe oraz monitoringu, pozwalające przeciwdziałać zagrożeniom. Każda wykonana przez nas instalacja sprawi, że klient poczuje się dużo bezpieczniej i spokojniej.

W celu zwiększenia elastyczności oferty staramy się stworzyć kilka możliwych rozwiązań. Użyty przez naszą firmę sprzęt renomowanych marek takich jak Hikvision, Dauha, HQVision czy Satel sprawia, że wykonane instalacje są niezawodne przez długi czas.

turbohd

Monitoring TurboHD

System monitoringu TurboHD pozwoli na rejestrację oraz podgląd obrazu podgląd wideo z dowolnego miejsca. Jest to zestaw, który rejestruje obraz wysokiej rozdzielczości (od 720p). Dodatkowo działa w oparciu o stare i nowe instalacje kablowe.

iphikjpg

Monitoring IP

Monitoring IP pozwala na rejestrację obrazu w najwyższej rozdzielczości, dzięki czemu można uchwycić bardzo dużą ilość szczegółów. Kamery IP to prężnie rozwijająca się technologia dająca duże możliwości.

camwifi-new

Monitoring bezprzewodowy

Bezprzewodowe kamery rozwiązują problem doprowadzenia przewodu przeprowadzającego transmisję wideo oraz zasilanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zabezpieczyć obiekt bez użycia przewodów.

Ostatnie realizacje

Back to Top