Zadzwoń: +48 503 555 598       Email: info@createch.pl

O nas.

Poznaj naszą firmę

Czym się zajmujemy?

Witamy na stronie firmy Createch specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej zarówno dużych firm komercyjnych jak i instytucji budżetowych, firm i organizacji samorządowych oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, a świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy stała opiekę nad sprzętem komputerowym.

Zapewniamy dojazd do klienta 24h. Dlatego też większość pracy wykonujemy u kienta. Prace, które wymagają większego przedziału czasowego wykonywane są w biurze.

Dojazd

Zakres wykonywanych prac

Doświadczenie oraz rozwój firmy sprawił, że zakres wykonywanych przez nas prac jest bardzo szeroki. Specjalizujemy się w dziale IT. Działając przez wiele lat doskonaliliśmy nasze umiejętności oraz poszerzaliśmy nasze możliwości techniczne.
W dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie zaoferować klientowi szeroką gamę usług, które można znaleźć poniżej.

Sprawdź ofertę


Outsourcing IT

Outsourcing IT pozwala na odciążenie techniczne twojej firmy poprzez opiekę nad infrastrukturą teleinformatyczną.

Sprawdź →


Strony internetowe

Strona internetowa jest wizytówką twojej firmy. Wzbudź zaufanie klientów, spraw aby poczuli się jak w domu.

Sprawdź →


Serwis komputerowy

Świadczymy usługi w zakresie naprawy komputerów, urządzeń peryferyjnych, odzyskiwania danych oraz instalacji/konfiguracji oprogramowania.

Sprawdź →


Monitoring i alarmy

Świadczymy usługi w zakresie instalacji oraz serwisu monitoringu. Oferujemy najnowsze technologie dobrane zgodnie z finansowymi warunkami klienta.

Sprawdź →


Serwery i sieci

Sprawy związane z instalacją serwera oraz sieci pozostaw specjalistom pracującym w tej dziedzinie.

Sprawdź →


Obsługa aptek

Firma Createch od kliku lat z powodzeniem prowadzi obsługę informatyczną aptek. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem firmy Kamsoft.

Sprawdź →


Automatyka budynkowa

Zautomatyzowany budynek pozwala na zaoszczędzenie czasu na wielu zbędnych czynnościach. Dzisiejsze urządzenia sprawiają, że obsługa domu jest banalnie prosta.

Sprawdź →


Centrale telefoniczne

Oferowane przez nas systemy central telefonicznych są proste w obsłudze i sprawiają, że koszty inwestycji szybko się zwracają.

Sprawdź →


Pomoc zdalna

Pomoc zdalna pozwala na szybką reakcję naszego serwisanta na usterki w komputerze klienta.

Sprawdź →

Dlaczego warto nas wybrać?

Wprowadzamy najnowsze technologie

Konsultujemy z każdym klientem możliwość rozwiązania danego problemu, jednocześnie stosując możliwie najnowsze rozwiązania oferujące niezawodność oraz komfort działania.

Gwarancja jakości

Każde wprowadzone przez nas rozwiązanie posiada odpowiednią gwarancję, która pozwala uchronić klienta przed nie potrzebnymi kosztami, a także niepotrzebnymi problemami w związku z utratą ciągłości pracy.

Atrakcyjna oferta informatyczna

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę firm oraz instytucji publicznych, zapewniając możliwie szybki dojazd oraz naprawę. Podpisując odpowiednią umowę klient zyskuje atrakcyjne ceny oraz spokój związany ze sprzętem informatycznym.

Doświadczenie

Ze względu na szeroki ofertę rozwiązań, doświadczenie to kluczowy element dający możliwość bezproblemowej oraz ciągłej współpracy z klientem. Dzięki wieloletniej działalności w branży informatycznej jesteśmy w stanie zagwarantować najwydajniejsze rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Jeżeli masz więcej pytań skontaktuj się z naszą firmą.
Formularz

Back to Top